Datum objave: 25. ožujka 2024.

Biskupijsko natjecanje iz vjeronauka – još jedno prvo mjesto i još jedno državno natjecanje!

Ovogodišnja Vjeronaučna olimpijada održana je u Osnovnoj školi Ivane Brlić Mažuranić u Ogulinu 22. ožujka. U ugodnom ozračju okupile su se ekipe osnovnih i srednjih škola iz Gospićko-senjske biskupije, ukupno njih 26.

Ovogodišnja tema bila je izazovna po sadržaju, a odnosila se na socijalni nauk Crkve.  Ekipa naše škole osvojila je prvo mjesto na razini srednjih škola i osigurala odlazak na državno natjecanje!

Našu biskupiju na državnoj razini Olimpijade predstavljat će naši učenici: Martina Vučetić, Ana Kolić, Dora Kurelac i Dorian Salopek.

Čestitamo učenicima i njihovoj nastavnici Ani Stipetić!

Susret s piscem Janom Bolićem

Danas su učenici 2.b i 3.a razreda, u pratnji svojih nastavnica, prisustvovali gostovanju mladoga riječkog pisca Jana Bolića u Gradskoj knjižnici i čitaonici Ogulin. Događaj je to koji je Gradska knjižnica organizirala povodom manifestacije Noć knjige, kojom se...