Datum objave: 8. siječnja 2024.

Nagradni izlet za učenike – advent u Zadru

U našoj školi redovito pratimo i analiziramo uspjehe učenika, cijelih razreda kao i izostanke te svake godine one najbolje razrede (po uspjehu, ali i one s najmanje izostanaka) nagrađujemo. Zadnje tri godine, a prema odluci ravnatelja, za najbolje razrede počeli smo organizirati nagradne izlete. Najbolji razredi prije dvije godine nagrađeni su izletom u Opatiju i Rijeku, prošle školske godine izletom u Varaždin i Čakovec, a ove godine izletom u Zadar u vrijeme adventa.

Prema uspjehu najbolji su razredi 4.b (opća gimnazija, od gimnazijskih razreda) i 2.d (smjer hotelijersko-turistički tehničar, od strukovnih razreda), dok je najmanji broj izostanaka imao 4.c razred (smjer ekonomist).

Učenici su u pratnji nastavnika razgledali Zadar, saznali nešto o gradskim znamenitostima te posjetili adventski sajam i adventski program u ovom prekrasnom gradu. Bio je to lijepi poklon za učenike zadnjeg dana nastave u prvom polugodištu. Bilo je zabavno, veselo i poučno.

U pratnji učenika bili su ravnatelj prof. Hrvoje Magdić, prof. Dario Škrtić (od kojeg su učenici mogli saznati mnogo podataka o mjestima koje smo posjetili), prof. Branko Rumenović, razrednice nagrađenih razreda prof. Martina Zorić i Jessika Nikolić te knjižničar prof. Anton Samsa.