Datum objave: 29. siječnja 2024.

Napredovanje u struci

Nastavnik informatike Dragan Sabljak napredovao je u zvanje savjetnik. Napredovanje se temelji na prikupljenim bodovima u proteklom razdoblju za kvalitetan rad s učenicima, aktivnosti, projekte kao i profesionalno usavršavanje. Uvid u nastavu izvršila je viša savjetnica za informatiku i računalstvo Nadica Kunštek, ravnatelj prof. Hrvoje Magdić i pedagoginja prof. Sanja Dubić koji su pohvalili rad profesora Sabljaka te istaknuli, osim rada s učenicima, njegove uloge satničara, administratora i e-tehničara.

Čestitamo profesoru Sabljaku!