Datum objave: 13. prosinca 2023.

Napredovanje u struci

Nastavnica ekonomske skupine predmeta Jasminka Turina Luketić napredovala je u zvanje savjetnik. Napredovanje je rezultat prikupljenih bodova u proteklom razdoblju za kvalitetan rad u nastavi, aktivnosti, projekte, inicijative kao i profesionalno stručno usavršavanje. Uvid u nastavu izvršili su viša stručna savjetnica ASOO za ekonomiju, trgovinu i poslovnu administraciju Vedrana Šimunić Rod, ravnatelj Hrvoje Magdić i pedagoginja Sanja Dubić koji su pohvalili rad profesorice i istaknuli veliki trud i zalaganje.

Čestitamo profesorici Turina Luketić!