Datum objave: 4. ožujka 2024.

Odlični rezultati na Županijskoj smotri Lidrano!

Na Županijskoj smotri Lidrano našu su školu predstavljali učenici: Marija Bićanić, Mihailo Pantelić, Mia Ćuk, Martina Vučetić, Robert Porubić,  Adam Sušanj, Tin Puškarić te Miloš Ivošević. Predstavili su se literarnim radovima “Ča je to priko?” učenice Marije Bićanić te radom “Tradicija i njeno očuvanje” Adama Sušnja. Učenik Tin Puškarić izveo je monolog prema testu književnika E.Kishona “Podilaze nas mravi”. U kategoriji novinarskih radova školu smo predstavili radijskom emisijom “Ča veli moja baba” te radijskom igrom “Vuk nije progutao baku”.

Za državnu razinu natjecanja predložen je rad učenice Marije Bićanić (mentorica nastavnica Blaženka Kurelac) te literarni rad učenika Adama Sušnja (mentorica nastavnica Martina Zorić) kao i radijska emisija “Ča veli moja baba” učenice Martine Vučetić (mentorica Martina Zorić). Također, na državnu razinu i ove godine predložen je školski list Bernardin!

Čestitamo svim učenicima i mentorima!

„Dinosaur“ ispred naše škole

Dan planeta Zemlje obilježava se u cijelom svijetu 22. travnja organiziranim aktivnostima kojima se želi potaknuti ljude na očuvanje svoga jedinog doma. Tim smo povodom na zelenu površinu ispred škole posadili prelijepo i ljekovito stablo Ginkga bilobe u čemu su nam...