Datum objave: 28. veljače 2024.

Odlični rezultati na Županijskom natjecanju iz matematike!

U Srednjoj školi Slunj održalo se Županijsko natjecanje iz matematike. U kategoriji prvih razreda Mia Belančić osvojila je prvo, a Lana Stipetić peto mjesto. Mentorica učenicama je nastavnica Ivanka Matešić. U kategoriji drugih razreda Jana Bertović bila je četvrta, Noa Sudarić šesti, a Vanja Stipetić sedma. Mentorica učenicima je nastavnica Ivana Brozović. U kategoriji četvrtih razreda Bruno Crnković osvojio je prvo mjesto, a mentorica mu je nastavnica Bojana Jovetić Grba.

Čestitamo učenicima i mentoricama na sjajnim rezultatima!

„Dinosaur“ ispred naše škole

Dan planeta Zemlje obilježava se u cijelom svijetu 22. travnja organiziranim aktivnostima kojima se želi potaknuti ljude na očuvanje svoga jedinog doma. Tim smo povodom na zelenu površinu ispred škole posadili prelijepo i ljekovito stablo Ginkga bilobe u čemu su nam...