Datum objave: 8. siječnja 2024.

Oslikane klupe

Učionica za Likovnu i Glazbenu umjetnost u novoj je godini osvježena na malo drugačiji način. Članovi Likovne skupine oslikali su klupe motivima poznatih umjetničkih djela (Mondriana, Fride Kahlo, Picassa, Lichtensteina, Van Gogha i Kandinskog) s kojima se susreću u okviru nastave Likovne umjetnosti. Ovaj hvale vrijedan posao odradili su učenici: Nika Stipetić, Leoni Rupčić, Leona Kirasić, Marija Bićanić, Diana Bosnić, Lana Šlat i Nikola Kovačević uz pomoć nastavnice Marije Trdić Ćuk.