Datum objave: 11. prosinca 2023.

Posjetili smo „Radost“

U okviru eTwining projekta učenici naše škole posjetili su Udrugu roditelja djece s poteškoćama u razvoju i osoba s invaliditetom „Radost” .

U ovo blagdansko vrijeme učenici su posjetili članove Udruge kojima su poklonili adventski vijenac koji su sami izradili. Priključivši se njihovoj kreativnoj radionici, naučili su izrađivati ukrase za božićna drvca. Na kraju posjeta kupili smo božićni nakit koji izrađuju članovi Udruge kako bismo im financijski pomogli.

Ti su unikatni proizvodi dodatno uljepšali izgled naše učionice koju smo uredili u blagdanskom ruhu.

Želimo Vam sretan Božić!