Datum objave: 24. siječnja 2024.

Poslovni izazov 2024.

Tim naše škole izborio je  prolaz na regionalno  međužupanijsko natjecanje u Poslovnom izazovu koje se ove godine održava u Rovinju.

Poslovni izazov je natjecanje u kojem učenici srednjih škola razvijaju i prezentiraju svoje poduzetničke ideje stvarajući nova rješenja i inovacije na zadanu temu. Ove godine zadatak je iskoristiti potencijal održivog poduzetništva i kreirati novu vrijednost na tržištu očuvanja hrvatskih šuma.

Članovi naše zadruge, učenici  3.a razreda opće gimnazije koji žele učiti o poduzetništvu, Antonio Kolić, Josip Matijašić i Mateo Luketić, ujedinjeni u tim AJMO, imaju ideju kako povezati održivo poduzetništvo i očuvanje hrvatskih šuma. Svoju ideju tim će predstaviti ispred izbornog povjerenstva i nadamo se izboriti prolaz na državno natjecanje.

Jasminka Turina Luketić, mentorica učenicima