Datum objave: 24. siječnja 2024.

Prilog o našoj školi u 24 sata

Novine i internetski portal 24 sata objavili su u utorak prilog/reportažu o našoj školi. Predstavljeni su sjajni rezultati, aktivnosti i projekti škole u proteklom razdoblju. Ravnatelj škole prof. Hrvoje Magdić govorio je o uspjesima učenika na natjecanjima, o ulaganjima u školu, novom CARNET-ovom centru kao i sjajnim izvannastavnim aktivnostima koje se u školi provode. Nastavnici Branko Rumenović i Jasmina Jašarević predstavili su dva uspješna Erasmus + projekta provedena u školi u zadnje dvije godine, a o svom četverogodišnjem boravku u školi te planovima nakon završetka srednje škole govorili su učenici 4.b razreda, maturanti, Martina Vučetić, Dražen Grgurić, Lovro Vukelja, Lea Domitrović, Robert Porubić, Sara Zildum, Nika Stipetić i Leoni Rupčić.