Datum objave: 6. prosinca 2023.

Prvo i treće mjesto na Županijskom natjecanju u stolnom tenisu – izboreno državno natjecanje!

Učenici naše škole nastavljaju sa sjajnim rezultatima na županijskim natjecanjima. Na Županijskom natjecanju u stolnom tenisu muška ekipa ponovila je prošlogodišnji rezultat. Osvojili su 1. mjesto u konkurenciji srednjih škola te izborili i ove godine plasman na državno natjecanje koje će se održati u Poreču! Za mušku ekipu igrali su Borna Župan, Andrii Kyslynsky, Tin Puškarić i Adam Sušanj.

I naša ženska ekipa ostvarila je odličan rezultat. Učenice su osvojile treće mjesto. Za našu ekipu igrale su Marija Blašković, Jana Bertović i Ema Stipetić.

Mentori učenicima su prof. Radovan Saks i Miljan Vorkapić.

Čestitamo učenicima i mentorima na sjajnim rezultatima!