Datum objave: 14. veljače 2024.

Prvo mjesto na Županijskom natjecanju u košarci!

Učenice naše škole osvojile su prvo mjesto na Županijskom natjecanju u košarci i osigurale odlazak na Državno natjecanje koje će se održati u Poreču! U finalu su pobijedile ekipu Gimnazije Karlovac i tako nastavile niz sjajnih sportskih rezultata za našu školu. Za košarkašku ekipu škole igrale su: Tereza Brozović, Matea Stipetić, Valentina Manojlović, Verona Bosnić, Ela Magdić, Ana Šumonja, Jelena Vujnović, Jana Bertović, Lorena Mudrić i Lea Blašković.

Mentori učenicama su prof. Miljan Vorkapić i Radovan Saks.

Čestitamo učenicama i mentorima!