Datum objave: 29. studenoga 2023.

Radionice za učenike osmih razreda

U protekla dva tjedna na satove Kemije i Biologije u goste su nam došli učenici osmih razreda iz obje ogulinske osnovne škole. Naše nastavnice prof. Mihalić i prof. Jandrlić s učenicima su pripremile zanimljive teme, pokuse i istraživanja u uređenom kabinetu Kemije i Biologije kako bi budućim učenicima približili zanimljive aktivnosti u nastavi ova dva predmeta. Učenicima se svidjelo, a nadamo se da ćemo neke od njih vidjeti u svojoj školi iduće školske godine. Zahvaljujemo nastavnicama koje su sa svojim učenicima došle u našu školu.