Datum objave: 11. ožujka 2024.

Radovi naših učenica predloženi su za državnu razinu Natjecanja/izložbe LIK 2024. !

Jučer je u OŠ Braće Seljan u Karlovcu otvorena izložba radova učenika osnovnih i srednjih škola koji su sudjelovali na županijskoj razini Natjecanja LIK 2024. Ovogodišnja je tema bila moda, a zadatak izrada plakata zamišljene modne marke koja promovira održive prakse i etičnost. Nakon kratkoga istraživanja, učenici su trebali nacrtati idejnu skicu, pomoću digitalnih alata izraditi zamišljeni plakat, te opisati tijek istraživanja i koncept. Na županijskoj razini Natjecanja najuspješnije su bile učenice: Nika Stipetić (1. mjesto), Marija Bićanić (2. mjesto) i Leoni Rupčić (3. mjesto), čiji su radovi predloženi za državnu razinu. Mentorica učenicima nastavnica je Marija Trdić Ćuk.

Čestitamo učenicama i mentorici!

„Dinosaur“ ispred naše škole

Dan planeta Zemlje obilježava se u cijelom svijetu 22. travnja organiziranim aktivnostima kojima se želi potaknuti ljude na očuvanje svoga jedinog doma. Tim smo povodom na zelenu površinu ispred škole posadili prelijepo i ljekovito stablo Ginkga bilobe u čemu su nam...