Datum objave: 14. veljače 2024.

Školske maškare 2024.

I ove smo godine organizirali tradicionalni dan pod maskama ili školske maškare. Bila je to prilika da se pokaže maštovitost i kreativnost učenika i nastavnika. Učenici koji su maskirani bili su oslobođeni usmenog ispitivanja, što je bio dodatni motiv za maskiranje. Na trenutak smo se, skrivajući se iza maske, odmaknuli u svijet mašte, postali na trenutak netko drugi i nasmijali se vlastitim i društvenim manama te naglasili važnost smijeha i veselja.

Nagradili smo najbolju pojedinačnu i najbolju grupnu masku, a o najboljima ove je godine odlučivalo Povjerenstvo čiji su članovi bili predstavnici učenika. Zahvaljujemo sponzorima koji su osigurali nagrade za najbolje maske (Hotel Frankopan, Caffe bar Snoopy) te svim učenicima i nastavnicima koji su sudjelovali!

(Fotografije: Mia Ćuk i Dragana Milanović Bertović)