Datum objave: 31. siječnja 2024.

Snimanje priloga za HTV

Našu je školu danas posjetila novinarska ekipa HTV-a koja je snimila prilog za svoju emisiju Kod nas doma. Razlog snimanja priloga u našoj školi oslikane su klupe u učionici Likovne umjetnosti o kojima su već pisali i drugi mediji, a za koje su zaslužni naši učenici Marija Bićanić (1.a), Lana Šlat (1.a), Nikola Kovačević (2.b), Leona Kirasić (4.a), Nika Stipetić (4.b), Leoni Rupčić (4.b), Diana Bosnić (4.d) i profesorica Marija Trdić Ćuk. Likovna skupina škole već godinama je aktivna i pokazuje svoju kreativnost, a oslikavanje školskih klupa motivima poznatih slikara posebno je zainteresirala širu javnost.

Kada će se snimljeni prilog emitirati, još ne znamo, ali svakako ćemo najaviti.