Datum objave: 26. veljače 2024.

Suvenir moga grada – eTwining projekt

“Koliko se poznajemo?” naziv je drugog online sastanka učenika u okviru eTwining projekta “Suvenir moga grada” održanog 25. siječnja 2024. godine.

Zadatak je bio istražiti posebnosti nekog drugog grada i prezentirati ih na zajedničkom sastanku. Učenici naše škole upoznali su znamenitosti grada Bora u Republici Srbiji, a prezentaciju, nakon koje je uslijedio i kviz, realizirala je učenica četvrtog razreda hotelijersko-turističkih tehničara, Samanta Bradarić.

U ovom smo projektu surađivali s učenicima bjelovarske škole (Ekonomska i birotehnička škola) koji su prezentirali prepoznate znamenitosti našega grada i s učenicima Ekonomsko-trgovinske škole Bor koji su proširili svoje znanje o Bjelovaru.

„Dinosaur“ ispred naše škole

Dan planeta Zemlje obilježava se u cijelom svijetu 22. travnja organiziranim aktivnostima kojima se želi potaknuti ljude na očuvanje svoga jedinog doma. Tim smo povodom na zelenu površinu ispred škole posadili prelijepo i ljekovito stablo Ginkga bilobe u čemu su nam...