Datum objave: 31. siječnja 2024.

The place where I live – završna aktivnost eTwining projekta

Dana 11. siječnja 2024. godine održan je završni online sastanak na kojem su sudjelovali učenici uključeni u eTwining projekt The place where I live.

Tijekom sastanka učenik Tin Puškarić iz I.d razreda proveo je Kahoot! kviz kako bi provjerio koliko su učenici naučili o zastavama i gradovima država sudionika projekta. Osim navedenog, održan je i Blooket kviz u kojemu su učenici odgovarali na pitanja vezana za turističke atrakcije i tradicionalna jela pojedinih država – Hrvatske, Poljske, Italije, Gruzije, Španjolske i Grčke. Kao gost predavač, g. Michael održao je webinar o običajima grada Orlanda koji pripada Floridi, jednoj od saveznih država SAD-a.

Učenici su osobito zadovoljni svojim sudjelovanjem u projektu i iskazuju zanimanje za uključivanje u nove aktivnosti naše škole.