Datum objave: 11. prosinca 2023.

Učenička zadruga „Klečka čarolija“ na Bajkovitom adventu u Ogulinu

Predstavnici Učeničke zadruge „Klečka čarolija“ sudjelovali su na adventskom sajmu u subotu 2. prosinca u gradskom parku, u sklopu programa Bajkoviti advent u Ogulinu, kada se i palila prva adventska svijeća. Bez obzira na loše vremenske uvjete, zadržali su dobro raspoloženje i vedar duh.

Svoje proizvode prodavat će i u školi tijekom ovog tjedna po pristupačnim cijenama.

Pohvaljujemo Davida, Lauru, Mateu, Ivu i Petru za poduzetničku ideju i timski duh, kao i mentoricu prof. Jasminku Turina Luketić.