Datum objave: 4. ožujka 2024.

Županijsko natjecanje iz biologije održano u našoj školi!

Naša škola danas je bila domaćin Županijskom natjecanju iz biologije. Učenici srednjih škola Karlovačke županije natjecali su se u dvije kategorije: znanje i istraživački radovi. Na natjecanju je sudjelovalo 37 učenika s područja Karlovačke županije.

Naši učenici ostvarili su odlične rezultate: Andro Zrnc osvojio je drugo mjesto u kategoriji trećih razreda, a Milena Zrnić peto mjesto u kategoriji prvih razreda!  Mentorica učenicima je nastavnica Ana-Marija Mihalić.

Čestitamo učenicima i mentorici!

„Dinosaur“ ispred naše škole

Dan planeta Zemlje obilježava se u cijelom svijetu 22. travnja organiziranim aktivnostima kojima se želi potaknuti ljude na očuvanje svoga jedinog doma. Tim smo povodom na zelenu površinu ispred škole posadili prelijepo i ljekovito stablo Ginkga bilobe u čemu su nam...