Datum objave: 26. veljače 2024.

Županijsko natjecanje iz engleskog jezika

Na Županijskom natjecanju iz engleskoga jezika naši su učenici ostvarili izvrsne rezultate.

U kategoriji učenika četvrtih razreda najbolji rezultat postigao je Bruno Crnković koji je osvojio prvo mjesto!  Mihailo Pantelić bio je drugi, Leona Kirasić sedma, a David Rupčić deseti.

U kategoriji učenika drugih razreda Jana Bertović bila je peta, Rafaela Bićanić dvanaesta, a Leonora Kešin četrnaesta.

Mentorica učenici Leoni Kirasić je prof. Zvjezdana Tešić, a svim ostalim učenicima prof. Ljiljana Buneta.

Čestitamo učenicima i mentoricama!