Datum objave: 25. ožujka 2024.

Županijsko natjecanje iz geografije – dva prva mjesta!

U Mješovito industrijsko-obrtničkoj školi u Karlovcu održano je Županijsko natjecanje iz geografije na kojem je sudjelovalo sedmero učenika naše Škole. Od ukupno 16 natjecatelja srednjih škola iz Karlovačke županije ostvarili su izvrsne rezultate! U kategoriji prvih razreda gimnazije Mia Belančić osvojila je 1. mjesto, dok je Melani Pleše osvojila 2. mjesto! U kategoriji drugih razreda gimnazije Noa Sudarić zauzeo je 2. mjesto, odmah iza prošlogodišnje državne prvakinje! U najbrojnijoj kategoriji trećih razreda gimnazije Kristijan Kolić osvojio je 1. mjesto, Andro Zrnc 2. mjesto, Adam Sušanj 4. mjesto, a Maja Tatalović 5. mjesto!

Mentori učenicima u nastavnici Dražen Rebernišak i Dario Škrtić.

Čestitamo učenicima i mentorima!

Susret s piscem Janom Bolićem

Danas su učenici 2.b i 3.a razreda, u pratnji svojih nastavnica, prisustvovali gostovanju mladoga riječkog pisca Jana Bolića u Gradskoj knjižnici i čitaonici Ogulin. Događaj je to koji je Gradska knjižnica organizirala povodom manifestacije Noć knjige, kojom se...