Datum objave: 27. ožujka 2024.

Županijsko natjecanje iz hrvatskoga jezika

U Ekonomsko-turističkoj školi u Karlovcu održano je Županijsko natjecanje iz hrvatskoga jezika. Našu je školu predstavljalo šestero učenika. U kategoriji prvih razreda učenica Marija Arabadžić osvojila je osmo mjesto, u kategoriji drugih razreda Sara Blašković zauzela je deveto mjesto, u kategoriji trećih razreda Andrea Cindrić ostvarila je sedmo mjesto, Iva Petrušić deseto i Maja Tatalović trinaesto, a u kategoriji četvrtih razreda Bruno Crnković zauzeo je deveto mjesto.

Mentori učenicima su nastavnici Marino Belančić, Marija Trdić Ćuk, Martina Zorić i Blaženka Kurelac.

Čestitamo učenicima i mentorima!

Susret s piscem Janom Bolićem

Danas su učenici 2.b i 3.a razreda, u pratnji svojih nastavnica, prisustvovali gostovanju mladoga riječkog pisca Jana Bolića u Gradskoj knjižnici i čitaonici Ogulin. Događaj je to koji je Gradska knjižnica organizirala povodom manifestacije Noć knjige, kojom se...