Datum objave: 4. ožujka 2024.

Županijsko natjecanje iz informatike – još jedno prvo mjesto!

Učenici naše škole sudjelovali su na Županijskom natjecanju iz informatike koje se održalo u Obrtničkoj i tehničkoj školi u Ogulinu. U kategoriji gimnazijskih programa sudjelovalo je 10 učenika s područja Karlovačke županije. Naši učenici ostvarili su odlične rezultate osvojivši prva dva mjesta. Nitaj Bilić osvojio je prvo mjesto, dok je Bruno Crnković bio drugi! Na natjecanju su sudjelovali i Dražen Grgurić, Luka Vukušić, Petar Kljajić i Borna Župan. Mentor učenicima je Bojan Grba.
Čestitamo učenicima i mentoru!

„Dinosaur“ ispred naše škole

Dan planeta Zemlje obilježava se u cijelom svijetu 22. travnja organiziranim aktivnostima kojima se želi potaknuti ljude na očuvanje svoga jedinog doma. Tim smo povodom na zelenu površinu ispred škole posadili prelijepo i ljekovito stablo Ginkga bilobe u čemu su nam...